ווהוו אתם בפנים!

כדי שלא תפספסו המדריך נשלח אליכם גם למייל ולווטסאפ​​

רוצים לבחון האם תוכלו לייצר קמפיינים רווחיים יותר?
קבלו שיחת ייעוץ חינם בה נבחן איך נוכל לכם לעזור להרוויח יותר

תוכן מערוץ היוטיוב לצפייה ישירה...

לידים לוובינר בתחום הבריאות

מודעות ששברו את הרשת

לידים בתחום קורסים מקצועיים

לידים בתחום התזונה

רותם זילברמן
רו"ח ומומחה לפיתוח עסקי ופיננסי

שנתיים וחצי שאנחנו בחברה עובדים עם מעיין ובזכות זאת הצלחנו ליישם את מהלכי השיווק שרצינו לעשות בקצב הרבה יותר גבוה, מדויק ויש לנו זרימה שוטפת של לידים איכותיים.

אנחנו יכולים להגיב מהר ורואים תמונה בהירה מול העיניים.

סיון אופירי
מנטורית לירידה במשקל

בשנתיים של עבודה צמודה עם מעיין קיבלתי מעל 20,000 אלף לידים, מילאתי סדנאות והגדלתי את החשיפה שלי.

קבל שיחת ייעוץ חינם בא נבחן איך נוכל לך לייצר קמפיינים רווחיים יותר

בין לקוחותינו

ארז מניקס
מנכ"ל מרכז התדר להכשרת מאמנים

"הצלחנו להגיע לעלות לקוח שרציתי"

יש לנו עסק ותיק כבר 15 שנה להכשרת מאמנים בשיטת התדר הייחודית שפיתחנו.

אנחנו מפרסמים בהרבה כסף כל חודש במשך שנים רבות ולא הצלחנו לגמרי לפצח את הפרסום הממומן. והעלות שלנו ללקוח הייתה גבוהה מדי עבורנו.

קבתי אחרי מעיין הרבה זמן ואהבתי את מה שראיתי והחלטתי להפוך ללקוח שלו.

אנחנו עובדים עם מעיין כבר תקופה לא קצרה ובעבודה יחד עיצבנו מחדש את דף הנחיתה, מהלך ששיפר משמעותית את אחוזי ההמרה שלנו, עשינו טסטים למודעות וקהלים ושיפרנו את מחירי הלידים מהקמפיין.

ובזכות העבודה המדוייקת הזאת הצלחנו להגיע לעלות לקוח שאני רוצה להשיג וזה הדבר שהכי חשוב לי כמנכ”ל העסק.

מעיין ממוקד, חד ובעל ראיה אסטרטגית כמו גם טקטית.

מה שאני אוהב במעיין זה שהוא קודם כל בן אדם. אני מאוד אוהב את השילוב שלו בין אכפתיות, מקצועיות ואסתטיקה בחומרים שהוא מפיק. כל דבר שהוא מייצר עבורנו נראה מיליון דולר וככה הלקוחות שלנו תופסים אותנו.

אני ממליץ בחום על מעיין לכל עסק שכבר ניסה דברים ולא עבד לו, ושיש כבר לו כבר תקציב לפרסום ממומן ורוצה לפצח את הפרסום במטרה שהכסף שלו יחזיר את ההשקעה.

אראלה כרסנטי
יועצת לעסקים וחברות

"במהלך אחד השקעתי 15 והכנסתי קרוב ל-60 אלף"

הייתי צריכה מישהו שיעשה לי עבודת פייסבוק טובה. לדעת שיש לי מכונה משומנת ושמגיעים אלי לקוחות מדויקים כמו שאני רוצה.

אני עובדת עם מעיין כבר שנתיים ב-2 עסקים שונים שלי וב-2 העסקים מעיין עושה לנו עבודה מדהימה ומוביל אותנו בצורה בטוחה עם תוצאות מדהימות.

לדוגמה בקמפיין האחרון בפייסבוק השקעתי 16 אלף  והכנסתי קרוב ל-60 אלף שח בצורה יחסית קלה, מהירה על ידי פעולות מדויקות עם אסטרטגיה מדויקת ועם חיוך מדהים 🙂

אנחנו קוראים לו מעיין הנובע שלנו. מאוד מאוד מומלץ!

עומר קליר
מייסד finBiz

"עד היום קיבלתי אלפי לידים ומאות לקוחות חדשים"

הגעתי אל מעיין לאחר שהפרסום שלי בפייסבוק הרגיש לי מפוזר ולא מתוכנן, לא מדוייק, עובד על מזל. הלך לי טוב אבל רציתי יותר.

העסק שלי עוסק בקורסי פרקטיקה פרונטליים ודיגיטליים בתחום הפיננסים.

ב-4 שנים האחרונות מעיין מלווה אותי בכל מה שקשור לפרסום ממומן, סרטוני וידאו, מסרים, תכנון אסטרטגיה שיווקית לעסק, בידול ועוד המון דברים נלווים לכך.

עד היום קיבלתי אלפי לידים ומאות לקוחות חדשים.

מה שלמדתי בעבודה עם מעיין זה שפרסום הוא עניין דינמי. זה לא שגר ושכח, כל מודעה, טקסט, נבדק בקפידה בהתחלה ותוך כדי התהליך כדי לראות מה עובד ומה צריך שיפור ודיוק.

אני מאוד אוהב את סיעור המוחות שאנחנו מבצעים אחת לתקופה – אילו דברים חדשים כדי לעשות, איזו מודעה כבר מיצתה את עצמה, אני אוהב שהוא מקדם אוטומציה של תהליכים, דוחף אותי לנהל את הפרסום על פי לוחות זמנים ונותן לי “קונטרה” כשאני כביכול חושב שאני יודע הכל.

וכמובן, שהתוצאות לא מאחרות להגיע. גידול בכמות הלידים וטרפיק שגדל ועוזר למוניטין להתחזק ולגדול.

היום העסק שלי הוא המוביל בארץ ואנחנו שם מותג בתחום. בנוסף הגדלנו את הפוקוס על קורסים הדיגיטליים מה שמאפשר לי יותר הכנסה בפחות מאמץ והגדיל את העסק משמעותית.

בקיצור, לא ממליץ לעבוד איתו… סתם.

מומלץ באהבה לכל עסק שרוצה שהשיווק שלו יהפוך לשיטה מסודרת שמביאה תוצאות.

יהודית סגל
מפתחת שיטת הבריאה
ומייסדת מכלל חיבור

"קיבלתי אלפי לידים מדוייקים, גייסתי צוות והגדלתי את העסק"

כשהגעתי אל מעיין לפני כמעט 6 שנים העסק היה בתקופה מאתגרת. כבר אחרי חודשיים של עבודה יחד וחצי קיבלתי 190 לידים מדוייקים ופתחתי 3 קורסים ו4 כנסים. תוך חודשיים חזרתי להתפרנס בכבוד והעבודה איתו תיקנה לי את הרושם על אנשי שיווק.

היום אחרי 6 שנים של עבודה צמודה העסק שלי באמת עבר שינוי מקצה לקצה. עד היום קיבלתי אלפי לידים  מדוייקים. קיימתי קרוב ל-50 כנסים, פיזיים ואינטרנטיים. העלתי מחירים . גייסתי צוות. ומילאתי עשרות רבות של קורסי פרימיום.

בעזרת המסרים של מעיין והסרטונים שהפקנו אני היום מוכרת מאוד ומובילה בתחום שלי.

יש לי קבוצת פייסבוק של אלפי נשים שמעיין עזר למלא באמצעות מהלך חכם שהוספנו לקמפיין קיים, ללא עלות נוספת.

העבודה עם מעיין היא סביבה תומכת, מענה מהיר בכל תחום שהוא רק יכול לעזור.

זה האיש שפתח את המעיין הנובע של בעסקים!

תודה על היחס החם והתומך ואנחנו ממשיכים במרץ.

סיון אופירי
מנטורית לירידה במשקל

"קיבלתי מעל 20 אלף לידים ומילאתי סדנאות"

בשנתיים של עבודה צמודה עם מעיין קיבלתי מעל 20,000 אלף לידים, מילאתי סדנאות והגדלתי את החשיפה שלי.

העבודה עם מעיין היא מקצועית ונעימה והוא תמיד שמח לעזור ולחשוב ביחד על שיפורים ואופטימיזציות לקמפיינים שלי ולתמוך במה שאפשר.

ממליצה על מעיין לכל מי שרוצה להביא יותר לידים ולקוחות לעסק.

יעל וזוהר
"מה המצב" מרחב מקצועי למאמנים,
מטפלים ומנחי סדנאות

"כבר הגדלנו רווחים שלא ציפינו"

מעיין היקר, הגענו אלייך לאחר שהרגשנו שאנחנו בשלות לקחת את העסק שלנו צעד אחד קדימה והחלטנו לחפש מישהו לקידום ממומן לעסק שלנו.

אתה איש מקצוע רציני, איכפתי, שולט בועלם התוכן, ומעודד אותנו לא רק לבצע אלא גם להבין.

העבודה איתך נעימה, זורמת, אתה מעורב וחושב על העסק שלנו כאילו הוא שלך. יש לך סבלנות לכל השאלות החופרות שלנו ואתה גם מצליח להכיל את הפחדים שלנו לגדול.

שלושה חודשים שלעבודה משותפת עברה כהרף עין, כבר הגדלנו רווחים שלא ציפינו, התאמנו אסטרטגיה ומכמובן ממשיכות איתך באהבה והערכה רבה.

רו"ח רותם זילברמן
מומחה לפיתוח עסקי ופיננסי

"יש לנו זרימה שוטפת של לידים איכותיים"

יש לי כבר 12 שנים עסק לייעוץ לעסקים, ליוויתי עד היום יחד עם הצוותים שלי יותר מ 900 בעלי עסקים בתהליכי צמיחה וקבלת החלטות בעסק. יש לי בעסק מערך שיווק חזק שמתופעל יותר מ 10 שנים.

לאורך השנים היו לי קמפיינרים שעשו עבודה טובה מאד, אבל לא היה לי משהו כמו מעיין שגם מסוגל לעזור בייצור החומרים השיווקיים וגם פדנט ששם לב לדברים הקטנים, שיכול לשתף איתי פעולה ולשקף לי את הנתונים שאני צריך כל הזמן. אני איש של מספרים וחשוב לי למדוד דברים ובעיקר לקבל תמונה חיה של הנתונים כל הזמן מול העיניים. ומעיין מצליח לספק לי ולהתאים את עצמו למה שאני צריך.

אנחנו עובדים יחד כ-3 שנים.

מעיין כבר מתחילת העבודה המשותפת עזר לנו בייצור החומרים אם זה בהכנת סרטונים ועריכה שלהם דבר שהקל עלינו מאד ותרם לזרימה הרבה יותר מהירה ומדוייקת בשיווק, מעיין יכול להשתתף בביצוע של הדברים דבר שנותן לו יתרון גדול לעומת קמפיינרים אחרים שמחכים שתביא להם חומר ואתה צריך ללכת לגורם אחר לייצר אותם.

הקריאייטיב של מעיין מצוין וייחודי כי הוא מסוגל לשלב גם יכולת גרפית וגם וידאו, דבר שבכלל לא מצופה מקמפיינר, בנוסף מעיין ייצר לנו אוטומציות ושיקוף של מקורות ההגעה של הלידים באופן חי. זה היה לנו מאד חשוב, כיוון שאנחנו רוצים לקבל החלטות תוך כדי תנועה ולא אחת ל…

בזכות כל המהלכים האלה, הצלחנו ליישם את מהלכי השיווק שרצינו לעשות בקצב הרבה יותר גבוה ומדויק. יש לנו זרימה שוטפת של לידים איכותיים. אנחנו יכולים להגיב מהר, ואנחנו רואים תמונה בהירה מול העיניים.

ממליץ בחום. מעיין משלב יכולות ביצוע מאד חשובות שאין לקמפיינרים אחרים זה מאד משמעותי כשרוצים לזוז מהר וומשפר את סיכויי ההצלחה, כיוון שככל שמעורבים יותר אנשים יותר קשה לחבר ביניהם ולהגיע לתוצאות טובות. מעיין חוסך את הבלגן הזה יחד עם הפדנטיות שלו,וירידה לפרטים זה מתכון מאד חשוב להצלחה בעולם השיווק והבאת לידים איכותיים שגם ככה מאתגר אותנו באופן תמידי.

ספי דרורי
מנכ"ל a-team
ביה"ס בוטיק לאנגלית

"למעלה מ-150 לידים איכותיים בעבודה של חודשיים"

כבר אחרי חודשיים של עבודה משותפת ואחרי כמות מטורפת של למעלה מ-150 לידים איכותיים, אני יכול לסכם שאתה יוצא דופן בדרך בה הבנת בקלות את הצרכים העסקיים שלנו ותרמת להזנקת העסק.

מדובר על ביה”ס בוטיק ללימודי אנגלית תוך פנייה ללקוחות קרים וחמים.

תודה מעיין.

דובי נבו
הבעלים של BIKELIFE ISRAEL

"הגיעו עוד ועוד לידים איכותיים וגם הגדלתי את רשימת התפוצה"

החברה שלנו מתמחה בטיולי אופנועים בישראל. אחת הבעיות הקשות ביותר שהיו לי היא להביא לקוחות חדשים לעסק אנחנו מפרסמים בפייסבוק וזה לא תמיד עובד. היו לי כל מיני מנהלי קמפיינים אבל מסתבר שהוצאתי הרבה כסף והם לא פגעו במטרה רוב הלידים לא היו איכותיים

הגעתי אל מעיין דרך המלצה.

התחלנו לחדד את קהל היעד, את הקמפיין ואת המודעות. מעיין יצר קריאייטיבים, קופי ודפי נחיתה שידעו לדבר אל קהל היעד ולמתג אותנו גבוהה אל מול התחרות. 

לאורך כל הקמפיין מעיין חידד את ושיפר את הקמפיין והיה ממש יצירתי ביצירת המודעות עצמן בין אם זו מודעות וידאו או מודעות תמונה. קיבלתי הרבה ביקורות חיוביות על המודעות שהן טובות ומושכות את העין.

הגיעו עוד ועוד לידים איכותיים וגם הגדלתי את רשימת התפוצה.
אני יכול להגיד שהחלטה שעשיתי הייתה ממש ממש טובה.

אם אתם גם מתקשים בהשגת לידים והשגת לקוחות אני ממש ממליץ על מעיין, תנסו ולא תתחרטו.

קבל שיחת ייעוץ חינם בא נבחן איך נוכל לך לייצר קמפיינים רווחיים יותר

כל הזכויות שמורות לחברת VIDEOFY

This site is not a part of the Facebook website nor Facebook, Inc. Additionally, this site is not endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of Facebook, Inc.